Whatsapp
Tıkla Ara
Opencart altyapısını artı ve eksi yönleri ile inceleyin.
17 Nov
0

Opencart altyapısını artı ve eksi yönleri ile inceleyin.

Yazar : Opencart Oku : 3667

E-ticaret sektöründe satış yapmaya başlayan kullanıcıların belkide ilk tercihi olabilecek script, Opencarttır. 

Opencart hem açık kaynak kodlu olması hemde geliştirilebilir olması ve  ücretsiz olması sebebi ile satıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Opencart ücretli mi Ücretsiz mi ?

Opencart yazılımı ücretsiz bir yazılım olmasına rağmen modül ve destek ihtiyacınız bulunacaktır. Piyasada çok fazla dolandırıcı da cirit attığından dolayı bu modülleri satın alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. E-ticaret 'e Opencart ile girmek isteyenler, Ödeme modülleri olsun gerek tema için gerekde xml modülleri olsun kurumsal bir Opencart Firması ile çalışmanız sizin için çok doğru olacaktır... Opencart seo modülü bile yurt dışında satıldığı için bir çok modül dolar üzeri satılmaktadır ve bu sizi masrafa sokabilir. Fakat sitemizde çok ucuz fiyatlara opencart modülleri alabilirsiniz.

Bu yüzden opencart yazılımı ücretsiz olmasına rağmen siz bu yazılımı dilediğiniz gibi düşük ücretler ile geliştirebilirisiniz.

Opencart Kullanmalı mıyım ?

Opencartta sorun yaşamanız mümkündür, fakat her e ticaret altyapısı nın sorunları bulunmaktadır, bunlardan en kusursuzlarından biri yine de opencart olacaktır.

Opencart ile Kaç ürün Yükleyebilir ve Kaç satış Yapabilirsiniz?

Opencart ile sınırsız ürün yüklemeniz mümkündür. Ancak hız problemleri dolayısı ile 5 bin ürün üstünde hızlandırma modülü kullanımınız daha doğru çalışmasına sebep olacaktır.

Yorumlar
Yorum Yaz