Whatsapp
Tıkla Ara

HAKKIMIZDA

Opencart Opencart ailesi olarak Türkiye’deki en büyük opencart kuruluşlarından biri olmanın haklı sevincini paylaşmaktayız.

Opencart temaları ve opencart modülleri ile opencart e ticaret altyapısı satışı yapan firmamız Opencart Global ailesi içerisinde kurulmuş ve Grup Şirketleri olarak sektörde isim sahibi olmuştur. Opencart Opencart olarak web sitemizin en önemli amacı siz değerli müşterilerimize opencart e ticaret altyapısı hakkında gerek eğitimler gerek kurulumlar gerek tema düzenlemeleri ya da opencart modülleri entegrasyonu yapmaktır.

Bu sayede siz değerli müşterilerimizin E Ticaret alanında mutlu bir biçimde sistemlerini kontrol etmelerini kolaylaştırmak adına çıktığımız yolda, bizler de sizler kadar mutlu şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Opencartopencart web sitemizin kurucusu Erhan Bey ve yönettiği başarılı ekip ile E Ticaret altyapıları hakkında ve E Ticaret danışmanlığı konusunda ciddi bir tecrübe sahibi olan firmamız, sizlere her türlü E Ticaret yapıları hakkında bilgilendirme, E-Ticaret Danışmanlığı ve E Ticaret altyapı sağlayacılığı yapmaktadır.

2009 – 2010 yılından beri sektörde olan firma kurucumuz ve ekibi, sektör içerisine Opencart Global ve Opencart Opencart gibi E Ticaret altyapısı sağlayıcı web siteleri ile Qyseo ve Goseoo gibi SEO firmalarını kazandırmıştır.