Whatsapp
Tıkla Ara

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI İLE CAYMA HAKKI

 

ES SA İNTERNET ARACILIK HİZMETLERİ TEKSTİL DAN. LTD. ŞTİ. Adına Opencartopencart.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, bilgi sistemine kaydedeceğimiz tüm alım işlem bilgileriniz üzerinden yazılı bildirim usulüne göre iade etmek istediğiniz opencart altyapı ürünü’nün dijital ortamda teslim edilmesi nedeni ile, ürününüzün tema ve tasarımları yapılandırıldıktan sonra ürünlerimiz iade edilemez.

ES SA İNTERNET ARACILIK HİZMETLERİ TEKSTİL DAN. LTD. ŞTİ. Adına Opencartopencart.com üzerinden satın aldığınız ürünlerin değişiminde ancak opencartopencart.com üzerinde bulunan ve fiyat olarak aldığınız üründen üstte bulunan paketleri tercih edip ürün değişimi yapabilirsiniz. Ürün değişimi hakkınız sadece 1 adet ile sınırlıdır.

ES SA İNTERNET ARACILIK HİZMETLERİ TEKSTİL DAN. LTD. ŞTİ. Adına Opencartopencart.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde cayma hakkını kullanmak isterseniz ürün ücretinin en düşük yarısı yatırıldığı günün akabinde sadece ilk 5 iş günü cayma hakkınız bulunmaktadır. Ürün alımı işleminin en az yarısı ödendikten 5 iş günü sonra cayma hakkınızı kullanmak isterseniz, ürünün ödediğiniz fiyatı dahil olmak üzere geri iade olmayacağını kabul ederek ürünü almaktan cayabilirsiniz.