Whatsapp
Tıkla Ara
E-ticaret platformu Centra genişlemek istiyor
13 Nov
0

E-ticaret platformu Centra genişlemek istiyor

Yazar : Opencart opencart Oku : 2110

İsveç’ten bir e-ticaret yazılımı sağlayıcısı olan Centra, uluslararası pazarı fethetmeye hazır. moda ve yaşam tarzı sektöründe aktif online satıcılardan odaklanan şirket, bugüne kadar herhangi bir pazarlama çabaları vermiş değil, ama şimdi artan talebi karşılamak için uluslararası büyümeye pazarlama, satış ve destek insanları topluyor.

Centra’nın kendisi, son birkaç yıldır sessizce büyüdüğünü söylüyor. Şimdiye kadar, Stockholm merkezli girişim hiçbir pazarlama çalışması yapmadı, ancak zaten e-ticaret yazılımını kullanan yüz markadan fazla müşterisi var.

B2B ve B2C perakendecileri için e-ticaret çözümü

Şirket hem B2B hem de B2C perakendecileri için bir e-ticaret çözümü sunuyor ve seri girişimciler Piotr Zaleski ve Frans Rosen tarafından kuruldu. E-ticaret yazılımı sağlayıcısı artık pazarlama, satış ve insanlara destek sağlamak istiyor ve böylece yakın gelecekte daha da büyüyecekler.

Hedef, moda ve yaşam tarzı perakendecileri için git-yazılım haline gelmektir.

“Artık yeni uluslararası pazarlara genişlemek ve girmek için hazırız. Ana odak noktamız hızla ilerliyor ”dedi. Geçen yılın sonunda CEO olarak atanan Martin Jensen. “Aylık yinelenen gelirimiz bu yıl şimdiye kadar yüzde 50’nin üzerinde artış gösterdi ve 2019’da bu rakamı çok fazla artırmaya çalışıyoruz. Nihayetinde amacımız, global moda ve yaşam tarzı endüstrisindeki markalar için e-ticaret yazılımı haline gelmektir. .”

Diğer e-ticaret platformları çoğunlukla tüm e-ticaret sektörüne yönelirken, Centra moda ve yaşam tarzı sektöründe markalara odaklanıyor. Pazarın daha dijital hale geldiği günümüzde bazı büyük zorluklarla karşılaşan bir endüstri. Bu yüzden Centra, pazarın önemli bir parçasını yakalamak için harika bir fırsat olduğunu düşünüyor.

‘Markaların dijital dönüşümle nasıl baş edeceği önemlidir’

“Markaların dijital ortama kaymalarını ne kadar iyi yapacakları, hayatta kalmayıp yaşamayacaklarını belirleyecek. Centra, bu geçişte markalara başarılı bir şekilde yardım ettiği kanıtlanmış bir sicile sahiptir ”diyor Jensen. “Ürünü oluştururken müşterilerimize de çok duyarlıyız. Şimdi mevcut ve gelecekteki müşterilerimizle başarılı bir şekilde büyümeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

Centra, 2014 yılında İsveç’te kuruldu ve Stockholm (İsveç) ve Wroclaw (Polonya) ofisleri bulunuyor.